ORGANIZACJA PRZEPRAW PROMOWYCH i cargo w logistyce

ORGANIZACJA PRZEPRAW PROMOWYCH i cargo w logistyce

Chcesz zorganizować w sposób profesjonalny przeprawę ciężarówki do dowolnego miejsca w Europie i szukasz firmy, która Ci w tym pomoże i dostarczy ładunek do konkretnego portu? W Logiscom możesz liczyć na pełne wsparcie i mieć pewność, że pomożemy Ci zorganizować transport ładunku od A do Z wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami, dlatego masz poczucie, że Twój ładunek  jest w dobrych rękach przez cały czas. 

Kompleksowa organizacja przepraw promowych dla pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz fachowy transport naczep 

Sektor przepraw promowych wymaga od operatorów logistycznych nie tylko uważności w zakresie szybko zmieniających się potrzeb klientów, ale również fachowej wiedzy o tym, jakie rozwiązania im dostarczyć, by spełniały nawet najbardziej wymagające potrzeby. Większość klientów oczekuje nie tylko szybko i sprawnie zorganizowanej usługi transportowej, ale przede wszystkim potrzebuje czuć, że ich ładunek jest w dobrych rękach.    

Jakie usługi realizujemy dla danej trasy promowej i co możesz nam oddelegować? 

W Logiscom możesz skontaktować się z naszymi specjalizacjami o każdej porze przez 7 dni w tygodniu i mieć pewność, że uzyskasz odpowiedź na swoje zapytanie. Przeprawy promowe to dziedzina, w której zawsze staramy się fachowo doradzić naszym klientom najlepsze rozwiązania w zależności od ich sytuacji i adekwatnie do potrzeb.

Działamy szybko i dokładnie i wiemy, jak ważne w zakresie rezerwacji jest ustalenie szczegółowych danych. 

W Logis specjalizujemy  się w organizacji różnego rodzaju ładunków: 

  • zorganizujemy przeprawę promową dla każdego rodzaju ciężarówki i pojazdu dostawczego 
  • możemy również nadać samą naczepę do określonej lokalizacji, jeśli właśnie takie są Twoje potrzeby transportowe 
  • organizacja przewozów ładunków ADR zgodnie z wymaganym prawem i bardzo dokładne zabezpieczanie tego rodzajów ładunków 
  • przeprawy promowe dla pojazdów ponadgabarytowych – chcesz bezpiecznie i bez żadnych problemów przetransportować promem ładunek o nietypowych wymiarach lub ponadgabarytowy? Pomożemy Ci w tym!

Dlaczego warto skorzystać z usług organizacji przepraw promowych w Logiscom? Poznaj najważniejsze korzyści! 

Szukasz firmy logistycznej, która specjalizuje się w organizowaniu przepraw promowych dla samochodów ciężarowych i zna dokładne zasady transportu morskiego? Gdy zlecisz fracht w Logiscom – zyskujesz pewność, że każdy proces będziemy mieć pod pełną kontrolą, a Ty zyskasz spokój, pewność, że Twój ładunek jest w pełni bezpieczny i w dobrych rękach.

  • Terminowość i szybką reakcję na Twoje zapytanie –  w Logiscom masz zawsze gwarancje szybkiego kontaktu i pewność, że zawsze po drugiej stronie będzie czekał Twój indywidualny opiekun klienta, który jest dostępny dla Ciebie przez 24 godziny. Możesz mu zadać wszelkie pytania dotyczące organizacji przeprawy promowej, 
  • Bezpieczeństwo podczas realizacji przeprawy promowej – wiemy, jak ważne jest to, by zapewniać bezpieczeństwo ładunku podczas całej przeprawy, dlatego z nami nie musisz martwić się o te kwestie. 
  • Fachowe doradztwo w zakresie przewozów promowych –  jeśli będziesz mieć jakieś pytania podczas realizacji przeprawy promowej – wystarczy, że zadasz je swojemu opiekunowi klienta, który udzieli Ci wszelkich niezbędnych odpowiedzi i doradzi najlepsze rozwiązania.
  • Pewność, że Twój ładunek ponadgabarytowy jest we właściwy sposób zabezpieczony i przygotowany do podróży – dzięki naszym sprawnym działaniom związanym z przygotowaniem Twojego ładunku do transportu – masz gwarancję, że będzie on nie tylko dobrze zabezpieczony do podróży, ale przede wszystkim dostarczony do miejsca docelowego w terminie i bez opóźnień.
  • Szybki i dokładny system rezerwacji – za pomocą naszego formularza możesz otrzymać wycenę lub od razu zarezerwować fracht na konkretny dzień.
  • Przystępne stawki za przeprawy promowe –  z nami nie musisz martwić się o to, by oszczędzać na organizację przeprawy promowej, bo mamy przystępne stawki.

W Logiscom po wpisaniu danych w naszym formularzu masz dwie możliwości – możesz najpierw poprosić nas o wycenę przeprawy promowej lub od razu zarezerwować prom dla swojego ładunku na konkretny termin w jedną stronę lub w dwie strony.

Jakich informacji potrzebuje armator, by zorganizować przeprawę promową? 

Interesują Cię usługi przepraw promowych, ale nie wiesz, jakich informacji potrzebuje armator, by taką zorganizować dla Ciebie? W Logiscom organizujemy przeprawy promowe na terenie całej Europy i jesteśmy firmą, która posiada wszelkie niezbędne zezwolenia, dlatego należymy do grona operatorów promowych, którzy legalnie działają na rynku i oferują sprawną organizację przepraw promowych cargo. 

W Logiscom możesz łatwo oddelegować obowiązki związane z organizacją przeprawy promowej. Nasi specjaliści wiedzą, jakie regulacje obowiązują w branży promowej i sprawnie zrealizują przeładunek towaru oraz dostarczą go do docelowego miejsca.

Ciekawi Cię, jakich informacji potrzebuje od Ciebie armator, by zorganizować przeprawę promową?  

  • Nazwa firmy i NIP  – jeśli interesuje Cię zorganizowanie przeprawy promowej dla firmy – musisz podać niezbędne dane firmowe, dla której zorganizujemy przeprawę promową.
  • Imię i nazwisko osoby kontaktowej – by zrealizować przeprawę promową – potrzebujemy Twoich danych, by wiedzieć dla kogo mamy zorganizować usługę przewozu ładunku.
  • Dane kontaktowe takie jak adres e-mail, numer telefonu –  dane kontaktowe są niezbędne do zorganizowania procesu przeprawy promowej.
  • Kraj początkowy – określ dokładnie kraj początkowy dla swojego ładunku
  • Lista połączeń – określ miejsce startowe i końcowe podróży dla swojego frachtu 
  • Data wyjazdu i konkretna godzina – takich danych również potrzebujemy, by nie tylko przygotować kompletną wycenę dla Twojej przeprawy promowej, ale również precyzyjnie zorganizować przeprawę promową Twojego ładunku.
  • Data powrotu i konkretna godzina – w przypadku, gdy przewoźnik ma zarezerwować prom również na powrót – potrzebujemy tych danych, by 
  • Informację czy jest to ładunek ADR – taki ładunek musi spełniać określone wymogi prawne, by armator umieścił go na pokładzie. Warto mieć świadomość, że tego rodzaju ładunki niebezpieczne podlegają szczególnym przepisom prawnym m.in. ustawie ADR o transporcie materiałów niebezpiecznych, dlatego muszą spełniać konkretne wymogi. 
  • Połączenie do agregatu prądotwórczego – określ czy na etapie rejsu będziesz potrzebować podłączenia do prądu, ponieważ jest to jedna z kwestii, które wpływają na ostateczną cenę. 
  • Informację czy będą przewożone zwierzęta – jeśli planujesz podróż z czworonogiem lub innym zwierzęciem – to koniecznie nas o tym poinformuj na etapie ustalania szczegółów frachtu, ponieważ to również ma wpływ na cenę. 
  • Numer rejestracyjny pojazdu – to niezbędna informacja dla naszego przewoźnika.
  • Określ liczbę kierowców – w odpowiednim miejscu w naszym formularzu na stronie wpisz liczbę kierowców
  • Określ parametry techniczne pojazdu – potrzebujemy informacji o wymiarach pojazdu takich jak długość, szerokość i wysokość pojazdu, ponieważ są to wartości, które również mają wpływ na wycenę.

Zachęcamy do skorzystania z usługi organizacji przeprawy promowej i do wypełnienia formularza do uzyskania niezbędnej wyceny.

Zamów przeprawę promową dla swojego ładunku w Logiscom i zyskaj gwarancję dobrze zorganizowanego procesu logistycznego i bezpiecznej dostawy swojego ładunku do określonej lokalizacji.

Chcesz zorganizować przeprawę promową i zastanawiasz nad tym, z jakiej firmy logistycznej skorzystać do przeprawy promowej? Zapraszamy do nas!

Z Logiscom Twój ładunek jest zawsze w dobrych rękach! 

Zależy Ci na sprawnie zorganizowanej przeprawie promowej dla ładunku i chcesz mieć pewność, że jest on w naprawdę dobrych rękach? Nasi operatorzy logistyczni są do Twojej dyspozycji! Nie czekaj, tylko jeszcze dziś zarezerwuj rejs dla swojego ładunku, by mieć pewność, że dotrze w wyznaczonym terminie do określonej lokalizacji. Z nami nie ma problemów, są tylko wyzwania, którym zawsze stawiamy czoła!