O nas

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność.

 

Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Co nas wyróżnia

Przede wszystkim możliwości jakimi dysponujemy. Flota, którą posiadamy my oraz nasi podwykonawcy, pozwala nam na kompleksową organizację przewozów, niezależnie od wielkości czy ciężaru. Jeśli klient nie posiada zorganizowanego systemu procesów logistycznych lub spedycyjnych, z chęcią mu w tym pomożemy. Podobnie, jak z przestrzenią magazynową. Dzięki temu świadczymy usługi kompleksowo, co pozwoli klientom zaoszczędzić czas i pieniądze, a także ułatwi organizację.

 

Drugą najważniejszą cechą jest nasza komunikatywność. Po prostu wiemy, jak ważny jest kontakt. Dlatego łącząc go z podejściem do klienta, uzyskujemy przepis idealny. Identyfikacja Państwa potrzeb to nasz priorytet. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Indywidualna oferta

Zachęcamy do zapoznania się z opisem świadczonych przez nas usług logistycznych, spedycyjnych, transportowych i magazynowania. Ponieważ każde zlecenie jest inne, oferty przygotowujemy indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i celów danego klienta. Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Nasi specjaliści doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniej usługi.