O nas

Home / O nas

Logis com

CO NAS WYRÓŻNIA

Przede wszystkim możliwości jakimi dysponujemy. Flota, którą posiadamy my oraz nasi podwykonawcy, pozwala nam na kompleksową organizację przewozów, niezależnie od wielkości czy ciężaru. Jeśli klient nie posiada zorganizowanego systemu procesów logistycznych lub spedycyjnych, z chęcią mu w tym pomożemy. Podobnie, jak z przestrzenią magazynową. Dzięki temu świadczymy usługi kompleksowo, co pozwoli klientom zaoszczędzić czas i pieniądze, a także ułatwi organizację.

Drugą najważniejszą cechą jest nasza komunikatywność. Po prostu wiemy, jak ważny jest kontakt. Dlatego łącząc go z podejściem do klienta, uzyskujemy przepis idealny. Identyfikacja Państwa potrzeb to nasz priorytet. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Indywidualna oferta

Zachęcamy do zapoznania się z opisem świadczonych przez nas usług logistycznychspedycyjnychtransportowych i magazynowania. Ponieważ każde zlecenie jest inne, oferty przygotowujemy indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i celów danego klienta. Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Nasi specjaliści doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniej usługi.

INDYWIDUALNY OPIEKUN

Do każdego klienta jest przydzielony indywidualny opiekun do kontaktu w każdej sprawie.

PRACA ZESPOŁOWA

Nad optymalizacją oraz organizacją logistyki dla klienta działają nasze przeszkolone i wykwalifikowane zespoły, które co dziennie zmagają się z nowymi wyzwaniami.

Motto naszego zespołu…

W LOGIS COM NIE MA PROBLEMÓW, SĄ TYKO WYZWANIA.

Nasze

GŁÓWNE WARTOŚCI

  • Innowacyjność

    Otwarte i kreatywne rozwiązania dla naszych klientów oraz pracowników.

  • Komunikacja

    Transparentność komunikacji i współpracy – komunikujemy się bez barier na każdym etapie współpracy.

  • Optymalizacja i efektywność

    Kierujemy się zasadą – nie naprawiaj tego, co nie jest zepsute, chyba że może to zapewnić zwiększoną wydajność. Zawsze dążymy do zwiększania efektywności naszych działań!

Korzyści

Zalety współpracy z nami

Podejście do pracowników

CO SPRAWIA ŻE NASZ ZESPÓŁ JEST TAK EFEKTYWNY?

#TEAMLOGISCOM

Traktujemy pracowników tak jak sami byśmy chcieli być traktowani, jak przyjaciół, przejrzyste warunki, swoboda pracy, ciągłe doskonalenie naszego #TeamLogiscom. To sprawia że nasz zespół czuje się w pracy jak w domu, nie ma żadnych barier, narzuconego dresscodu czy innych przymusów. Po prostu pracujemy i dajemy co dziennie z siebie wszystko żeby zadowolić naszych klientów.