Dla przewoźnika

Home / Dla przewoźnika

Stała i dochodowa praca dla przewoźnika?
Zostań partnerem Logis com na własnych warunkach!
Korzystne i długotrwałe relacje w transporcie to nasza domena.
Sięgnij po więcej i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zostań

PRZEWOŹNIKIEM LOGIS COM

Spedycja i logistyka nie mają przed nami żadnych tajemnic – od lat organizujemy transport krajowy i międzynarodowy, ale to nie wszystko. Stale podnosimy pułap naszej działalności, stawiając przed sobą coraz to nowsze wyzwania. I tak jest również tym razem. Grono odbiorców usług Logis com systematycznie się powiększa, tak samo, jak nasze zapotrzebowanie na nowych przewoźników. Wszystko po to, aby móc sprostać każdym oczekiwaniom klienta.

Oferta

WSPÓŁPRACA Z PRZEWOZNIKAMI

Pracuj według własnych preferencji, otrzymuj stałe zlecenia i wypłatę zawsze na czas. Brzmi dobrze? A to tylko niektóre punkty znajdujące się na liście zalet, które wymieniają przewoźnicy współpracujący z Logis com.

Posiadasz własny ciągnik z naczepą typu firanka/plandeka?

Oto co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Sam decydujesz jak pracujesz

Możesz wybrać tygodniowy lub dwutygodniowy system pracy, a także elastyczne warunki. Transport krajowy czy międzynarodowy? W Logis com dopasujemy się do indywidualnych wymogów i potrzeb każdego przewoźnika, a nie odwrotnie.

Korzystna stawka i płatności na czas

Szanujemy prace naszych przewoźników, dlatego płatności są zawsze w terminie i z dostępną możliwością eskonta. Ponadto gwarantujemy konkurencyjne stawki, a także płatność za każdy przejechany kilometr.

Stałe zlecenia, opieka i współpraca

Każdemu przewoźnikowi zapewniamy od 7 000 do 10 000 km w miesiącu przez 365 dni w roku. Ale stała praca to nie wszystko – w Logis com otrzymasz także ciągłą opiekę spedytora prowadzącego oraz koordynatora 24h/7.

Dodatkowe korzyści dla przewoźników

Zapewniamy darmowe urządzenia GPS i system dwustronnej komunikacji z kierowcą. Co więcej? Naszym przewoźnikom oferujemy możliwość przydzielenia kart paliwowych, a także wynajmu przyczep typu MEGA.

Przewozniku! Pracuj z Logis com

TRANSPORT KRAJOWY I MIEDZYNARODOWY

Transport samochodowy w relacjach krajowych i międzynarodowych to nasza pierwotna i stała działalność, z której słynie firma Logis com. Jednak tuż obok transportu samochodowego realizujemy również transport kolejowy, morski i lotniczy.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu nasza firma wciąż się rozwija i to w wielu kierunkach równocześnie – logistyka, transport, spedycja, magazynowanie. W związku z tym, dla przewoźników posiadających własne naczepy oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. W Logis com praca dla przewoźnika to pewność stałych zleceń i to niezależnie od sezonu.

Zapraszamy do współpracy przewoźników z całej Polski – dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie.

Praca dla przewoznika

W LOGIS COM

Dołącz do naszego zespołu przewoźników!
Masz pytania dotyczące współpracy z przewoźnikami?

Koniecznie skontaktuj się z nami – odpowiemy na każde z nich.

Telefon 24/7:
  • + (48) 517 882 646