CO-PACKING – DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z TEJ USŁUGI?

CO-PACKING – DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z TEJ USŁUGI?

Co-packing to profesjonalna usługa przepakowania różnego rodzaju produktów w odpowiednie opakowania np. na potrzeby promocyjne lub w celu zmniejszenia ilości stosowanych opakowań w ramach danej akcji promocyjnej. Na czym dokładnie polega tego rodzaju usługa logistyczna i dlaczego warto z niej skorzystać? 

Na czym polega usługa co-packing?

Co-packing to nic innego jak profesjonalna usługa logistyczna, której celem jest pakowanie i przepakowanie produktów w specjalne opakowania np. na potrzeby reklamowe firmy. Właściciele firm bardzo często z korzystają z takiej usługi, by oszczędzać koszty związane z zatrudnieniem nowych pracowników i jednocześnie oszczędzać czas pracy. Co-packing to również przepakowanie produktów z większych opakowań do mniejszych w celu ograniczenia kosztów i ze względu na kwestie ekologiczne.  

Z tego rodzaju usługi korzystają najczęściej rozmaite przedsiębiorstwa i właściciele sklepów e-commerce, którzy potrzebują odpowiedniego zapakowania swoich produktów lub przygotowania ich do określonych akcji specjalnych w firmie. 

Dlaczego warto skorzystać z usługi co-packingu w Logiscom? 

Usługa co-packingu w Logiscom to mnóstwo korzyści dla Twojej firmy. Przede wszystkim oddelegowanie obowiązków związanych z przepakowaniem towarów z Twojego e-sklepu pozwoli Ci się o wiele lepiej zorganizować, uniknąć opóźnień w dostawach ładunków do klientów dzięki wysyłaniu zamówień terminowo. 

Co-packing w Logiscom – jakie korzyści zyska Twoja firma? 

Od pewnego czasu rozważasz możliwość przyśpieszenia procesu pakowania swoich produktów i skorzystanie z usługi co-packingu? Co-packing wiążę się z wieloma korzyściami dla właścicieli e-sklepów i firm. 

Oto najważniejsze korzyści związane z oddelegowaniem usługi co-packingu w Twoim sklepie internetowym lub w firmie:  

1. Oszczędność cennego czasu na samodzielnym pakowaniu produktów i organizacji wysyłki zamówień do klientów 

Brakuje Ci czasu na samodzielne wysyłki zamówień towarów do klientów lub się z nimi nie wyrabiasz na czas? Szukasz kogoś, kto mógłby za Ciebie zrealizować obowiązki związane z przepakowaniem produktów w Twoim sklepie internetowym?  Pomożemy Ci w tym! Wystarczy, że to właśnie naszej firmie oddelegujesz usługę co-packingu!  

2. Możliwość przeznaczenia zaoszczędzonego czasu na inne działania, których celem jest rozwój sklepu internetowego 

Oddelegowanie co-packingu firmie logistycznej Logiscom to gwarancja, że wszelkie procesy będą realizowane dokładnie tak, jak tego oczekujesz, a przepakowane towary dostarczone do klientów na czas. W Logiscom tego typu usługi zawsze realizujemy na wysokim poziomie, a nasi klienci doceniają je za jakość, dokładność całego procesu i czas realizacji.  

3. Zyskujesz większą kontrolę nad procesem co-packingu i zawsze wiesz o wszystkim na bieżąco 

Oddelegowanie czynności związanych z pakowaniem towarów w Twoim e-sklepie sprawia, że nie jesteś do końca przekonany czy to dobry pomysł? Wiedz, że skorzystanie z takiej usługi to gwarancja nie tylko sprawnie zorganizowanego procesu, ale przede wszystkim pewność, że przepakujemy Twoje towary w odpowiednie sposób i na czas dostarczymy do klientów. 

4. Nie musisz zatrudniać pracowników, by zrealizowali usługę co-packingu dla Twojej firmy 

Oddelegowanie usługi co-packingu sprawia, że nie musisz zatrudniać pracowników do przepakowania towarów w swojej firmie lub e-sklepie, co pozwala Ci oszczędzić koszty. Skorzystanie z usługi co-packingu wiążę się więc z możliwością zaoszczędzenia pieniędzy w firmie na kosztach zatrudnienia. Wystarczy, że skorzystasz z naszych pracowników i będziesz mógł w ten sposób znacząco ograniczyć koszty związane z zatrudnianiem odpowiednich osób. 

5. Korzystasz z naszego doświadczenia i wypracowanych metod współpracy 

Outsourcing dotyczący usługi co-packingowej to również możliwość skorzystania z naszych starannie wypracowanych doświadczeń. Jeśli np. szukasz sposobu na to, by nieco lepiej zorganizować wewnętrzne procesy logistyczne w swojej firmie lub chcesz realizować znacznie szybciej usługi takie jak co-packing – to wystarczy, że najpierw skorzystasz z naszego doświadczenia. 

5. Nie musisz inwestować we własny sprzęt do pracy ani zatrudniać pracowników, by delegować im czynności związane z co-packingiem 

Outsourcing związany z co-packingiem pozwala również Twojej firmie na zredukowanie kosztów inwestycyjnych związanych z zakupem niezbędnego sprzętu do pracy oraz kosztów związanych z tworzeniem nowych miejsc pracy. 

Co-packing sprawia, że możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na zatrudnianiu nowych osób i nie musisz ponosić dodatkowych kosztów związanych z tworzeniem nowych miejsc pracy. 

Czym się różni usługa co-packingu od konfekcjonowania towarów?

W ramach co-packingu możesz zlecić m.in. przepakowanie produktów w kartony, folie lub specjalne zestawy promocyjne np. na konkretne akcje promocyjne czy zweryfikować poprawność naniesionych kodów kreskowych, by uniknąć późniejszych problemów związanych z identyfikacją towaru. 

Natomiast konfekcjonowanie produktów polega na kompletowaniu różnego rodzaju w ramach jednego zamówienia, a następnie wysyłanie paczek do klientów w ramach oddelegowanych obowiązków. Warto więc pamiętać, że co-packing nie jest tym samym co konfekcjonowanie produktów. 

Profesjonalna usługa przepakowania produktów – tylko w Logiscom!

Nie wyrabiasz się z samodzielnym przepakowywaniem towarów lub z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz poświęcać już czasu na samodzielną realizację takich obowiązków? Zależy Ci na terminowych wysyłkach zamówień do swoich klientów? 

Oddeleguj nam co-packing swojego sklepu lub firmy, a my zajmiemy się odpowiednim przepakowaniem produktów zgodnie z Twoimi wypracowanymi standardami i w taki sposób, byś wreszcie mógł zaoszczędzić czas!  

Oszczędzaj czas na samodzielnym pakowaniu produktów we własnej firmie i oddeleguj to zadanie! 

Co-packing to usługa, którą możesz oddelegować właśnie nam po to, by zyskać więcej czasu na inne działania w swoim biznesie np. rozwój firmy, kontakt z klientami czy inwestycje. Nie czekaj, tylko jeszcze dziś oddeleguj nam co-packing swojego e-sklepu!